• Salan Codruț Iulian
Dumitrescu Radu Gabriel –  șef secție
Bondoc Dorel-Petruş
Suru Claudia-Mihaela
Ionescu Violeta Margareta
Popescu Andreea Valentina
Popescu Irina Maria
Gherban Adina
Bâsceanu Marius Cristian
Ceacîru Cristian Iulian
Trifan Daniel Ștefăniță
Popescu Vava Vasilică Lucian
Filip Ileana Gabriela
Giurea Alina –  referent de specialitate
Dondoneață Elena –  gestionar custode
Naidin Roxana – gestionar custode
Pleșu Maria – gestionar custode
Băloi Luminița –  gestionar custode
Vrăjitoru-Mic Nicoleta Ancuța –  gestionar custode
Gîrleanu Gigi Adrian –  gestionar custode
Crețu Simona – gestionar custode
Săvescu Camelia –  gestionar custode
Niță Rodica –  supraveghetor
Cojocaru Andrei – supraveghetor

 

Cănureci Irinel-Adrian, șef secție
Muzeografi
Bălan Anişoara
Deca Roxana
Durău Loredana Vasilica
Călin Maria Diana
lie Roxana Mihaela
Nanu Ştefan – restaurator
Lupu Constantin Bogdan – referent
Militaru Liliana – gestionar custode
Băzăvan Aurelia – gestionar custode
Ciutureanu Dana – gestionar custode
Coman Tatiana – supraveghetor muzeu

Popescu Aurelian, șef secție

Muzeografi

Ridiche Mirela Sabina
Cioboiu Olivia
Goga Ionelia Claudia
Lila Gima
Măceșeanu Daniela

Bălă Lavinia Elena – restaurator
Mincă Loredana – restaurator
Răducanu Mariana – gestionar custode
Constantinescu Emilia – gestionar custode
Preduț Mirela – gestionar custode
Petrescu Marian – gestionar custode

  • Laborator Restaurare-Conservare

Restauratori

Firan Irinela
Ghiţescu Cristina Camelia
Gărău Alina Maria
Cojocaru Bichea Viorel Florian
Opriţescu Rodica Florentina
Dumitru Adela Gabriela
Ionescu Leonard
Preda Valentin Lucian
Gângioveanu Sorela
Gheorghe Simona Violeta
Vătuiu Anişoara

Lupu Claudia- conservator

Aftinescu Cati Cristina, șef serviciu
Slabu Camelia Aurelia
Tapii Nadina
Stamatoiu Nicoleta Daniela
Boicea Marinela
Popescu Corina
Voinea Alexandra Corina
Turcu Sorin Marius
Păun Carmen Magdalena – șef birou
Ungureanu Laurenţiu Cornel – referent
Preduț Doina – referent
Coman Alina Maria – referent
Sanda Natașa – șef birou
Popescu Daniela-Liliana – inginer calculator
Stamate Cristian – inginer grafician
Sorohan Dumitru – administrator
Băzăvan Alfred – muncitor fochist
Beznă Dumitru – muncitor electrician
Marcu Cristiana – economist
Nistor Maria – economist
Călăraşu Monica – economist
Dunăreanu Maria – casier
Predincea Gica –  magaziner
Udrea Lucian – șef serviciu
Stănescu Denis – pompier